Firmaların SGK tarafından istihdamın arttırılmasına yönelik verilen teşviklerden kolayca yararlanabilmesi için geliştirdiğimiz bu sistemle, işe alınacak kişilerin SGK tarafından sağlanan hangi teşvik kriterlerine uygun olduğunu önceden tespit ediyoruz. İstihdam sağladığı personelin teşvikli olmasını talep eden firmaların mutlaka yararlanması gereken bu sistem sayesinde müşterilerimize ciddi oranda tasarruf imkânı sağlıyoruz. Her bir sigortalı personeliz için yıllık ortalama 13 bin 887 TL’ye kadar tasarruf elde etmek ve bu sayede firmanızın personel giderini düşürmek isterseniz uzman kadromuzla yanınızdayız. 

İNKA tarafından özel olarak geliştirilen Teşvikli Aday Tespit Sistemini kullanırken ilk yapmanız gereken sizlere tanımlayacağımız üyelikle sisteme giriş yapmak. Adayların sadece TC Kimlik numaralarını kullanarak yapabileceğiniz bir sorgulama ile 17103, 27103, 6111, 2828, 27256, 6645 teşviklerinden faydalanma hakkı olanları hızlıca tespit edebilir, teşviklere uygunluğu neticesinde öncelik verdiğiniz personelin firmanızda çalışacağı süre zarfında sağlayacağız teşvik tasarrufunu kolayca hesaplayabilirsiniz.  

Firmanız tarafından  yetkilendirilen personelin bu bilgiler haricinde şirkete ait hiçbir SGK verisine erişmesine izin vermiyoruz ve bilgi güvenliğinizi her zaman koruma altında tutuyoruz. 

İlgili Dökümanları
İndirin
TEKLİF AL

Hizmet hakkında detaylı bilgi için bizden teklif alın.

TEKLİF AL
RANDEVU AL

Randevu Alın Görüşelim

RANDEVU AL