Firmaların istihdama dayalı teşviklerinin tamamından yararlanarak tasarruf etmesi amacıyla verdiğimiz bu hizmetle, müşterilerimizin gerek geçmiş dönemde gerekse cari dönemde hak ettikleri teşvikleri alabilmeleri için gerekli desteği sunuyoruz. SGK tarafından geliştirilen tüm uygulamaları yakından izleyen uzman kadromuzla birlikte süreçleri etkin şekilde yöneterek, firmaların işveren SGK prim ödemelerinde tasarruf sağlıyoruz. 

Bugüne kadar birçok iş ortağımız için büyük kolaylık sunan “İNKA Teşvik 4.0 Yazılımı” en verimli teşvik kombinasyonu tespit etmeye yarayan, bize özel bir uygulamadır. SGK Teşvik Hizmetleri alanındaki 6 yıllık tecrübemizin de katkısıyla ekiplerimiz sizlere Operasyonel ve Müşteri Hizmetleri desteği veriyor, cari aylardaki XML hatalarının bulunmasını sağlıyor.

İşe girişi yapılmamış personelin ve potansiyel teşvikli personel adaylarının listelenmesi gibi hizmetlerimiz sayesinde de bordro personelinizin hata riskini en aza indiriyor, bu sayede firmanızın SGK’nın belirlediği tüm kuralların eksiksiz şekilde uymasını sağlıyoruz.

İlgili Dökümanları
İndirin
TEKLİF AL

Hizmet hakkında detaylı bilgi için bizden teklif alın.

TEKLİF AL
RANDEVU AL

Randevu Alın Görüşelim

RANDEVU AL