Mutlaka bir uzman tarafından yürütülmesi gereken süreçlerden biri olan Teknik Bordro Hizmeti’ni yasal mevzuatları yakından takip eden ve şirketin faaliyet alanına göre yorumlayabilen deneyimli bir ekiple veriyoruz. 
 
Web tabanlı yazılımımız sayesinde personelinize ait tüm işlemleri görüntüleyebilir ve raporlama yetkisine sahip olabilirsiniz. Self-servis portalın sağladığı ayrıcalıklardan biri de bordro görüntüleme, çalışanların avans ve yıllık izinlerin taleplerini kolayca yönetebilme kolaylığı sağlamasıdır. Çalışana ait aylık tüm puantaj işlemlerini gerçekleştirilebileceğiniz bu hizmet kapsamında otomatik BES işlemlerini de tamamlayabilirsiniz. 
 
Genel ücret maliyet tablolarının hazırlanması, bordro icmallerinin hazırlanması ve raporlanması, klasik muhasebe fişinin hazırlanması gibi ayrıcalıklar sağlayan bu hizmetimizle resmi kurumlara verilecek belgeler yasal süresinde online olarak bildirilebiliyor. İşten çıkış süreçlerinde personel haklarının da iş kanununa göre kolayca hesaplanması sağlanıyor. 

İlgili Dökümanları
İndirin
TEKLİF AL

Hizmet hakkında detaylı bilgi için bizden teklif alın.

TEKLİF AL
RANDEVU AL

Randevu Alın Görüşelim

RANDEVU AL