Firmalara insan kaynakları yönetiminde önemli bir iş yükü oluşturan bordro süreçlerini dış kaynaktan temin etme imkânı sunmak üzere geliştirdiğimiz bu hizmetimizle işletmelere büyük kolaylıklar sağlıyoruz. 
 
Müşterilerimiz İNKA işbirliği ile tam zamanlı veya dönemsel seçme yerleştirme hizmeti ile personel temin edebilir, personellerin puantaj verilerine göre ücret bordrolarının her ay oluşturulmasını sağlayabilirler. Bu hizmet sayesinde maaş ödemelerinin gerçekleştirilmesi, yıllık izinlerin düzenlenmesi ve işten çıkış işlemlerinin usule uygun olarak tamamlanması gibi standart süreçleri kolayca yönetebilirler.  
 
Aylık ücret bordrolarının personellere ulaştırılması, Otomatik BES işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve masraf merkezli maliyet tablolarının hazırlanması da bu hizmet sayesinde firmalar için iş yükü olmaktan çıkıyor. Firmalar standart işlerin yanı sıra iş avansları, uzun vadeli borçlar, icra kesintisi gibi personel borçlarını da kolayca takip edebiliyor. Resmi kurumlara verilecek belgelerin yasal süresi içinde ve online olarak ulaştırılması da bu hizmet sayesinde garanti altına alınıyor. 

İlgili Dökümanları
İndirin
TEKLİF AL

Hizmet hakkında detaylı bilgi için bizden teklif alın.

TEKLİF AL
RANDEVU AL

Randevu Alın Görüşelim

RANDEVU AL